Periyodik Bakım Nedir ?

Araç periyodik bakımı, aracınızın daha yüksek performans sağlaması ve kaliteli bir şekilde çalışması adına gerekli bir çözümdür. Yıllık bakım olarak da bilinen bu bakım mekanik ve elektriksel sorunların belirlenmesi adına gereklidir. Her yıl ya da 10.000 kilometrede bir kez yapılması gereken bu bakım araç ömrünü de uzatabilecek olan seçeneklerden bir tanesidir.
Araç markanız Mercedes, BMW veya Audi gibi dünyaca ünlü markalardan bir tanesi olabilir.
Bu durumda da dikkate alınması gereken temel husus periyodik bakımın kaliteli ve aracınızın performansını iyileştirecek şekilde olmasıdır.

Periyodik Bakım

Periyodik Bakım Neleri Kapsar ?

Aracınızın periyodik bakımlarını gerçekleştirirken dikkate almanız temel konulardan bir tanesi de bakımın neleri kapsadığıdır. Çünkü bakım işlemlerinin bazı oto servislerde yanlış ya da eksik gerçekleştirilmesi ciddi problemlerle karşı karşıya kalınmasına neden olabilir.Araç periyodik bakımları esnasında aracın yürüyen aksamı, lastikleri, kaportası, elektrik parçaları ve süspansiyonları başta olmak üzere her detayı incelenir.
Bakım sırasında hata ve eksikliklere neden olmamak adına da mutlaka ön ve son testler gerçekleşir. Bu kapsamda aracın tamamen arzu edilen seviyeye ulaştığı belirlendikten sonra size teslimi gerçekleştirilir. Yıllık bakımdan çıkan aracınızın ilk günkü kadar yüksek performans sağlaması ve kaliteli bir şekilde çalışması oldukça değerlidir.

Periyodik Bakımda Ne Yapılır?

Periyodik bakımda ne yapılır merak ediyorsanız aracınızın her parçasının elden geçirildiğini ve kaliteli çözümlerle aracın arzu ettiğiniz noktaya ulaştığını bilmelisiniz. Araç markasından bağımsız bir şekilde her bakım işleminde benzer standartlar yakalanırken bu konuda kaliteyi yakalamak en büyük arzudur. Siz de kaliteden ödün vermeden harekete geçmek istiyorsanız mutlaka Mersa Oto Servis ile iletişime geçmelisiniz.
Land Rover ve Porsche araç sahipleri için sunduğumuz periyodik bakım hizmetlerinde en uygu fiyat politikasını da benimsiyoruz. Yılda bir ya da 10 bin kilometrede bir yapılması gereken bakımlar için servisimiz ile iletişime geçmeniz şarttır. Araç bakım hizmetleri kapsamında sizlerden gelen taleplere cevap verirken randevu sistemimiz sayesinde de beklemeye gerek kalmadan aracınızın kusursuzluğunu sağlıyoruz. Size de sadece bizimle iletişime geçerek kusursuzluğu yakalamak kalıyor!

Periyodik Bakım hizmetlerimiz hakkında detaylı bilgi için.

Mersa Bosch Car Servisimizden detaylı bilgi almak için.

#periyodikbakım #yıllıkbakım #araçperiyodikbakım #periyodikaraçbakımı
#periyodikbakımfiyatları

    Randevu Al

    Mersa Oto Servis, BMW, Audi ve Mercedes gibi bir çok lüks marka aracın bakımları için hemen randevu al uygun fiyat fırsatlarını kaçırma.