Triger Set/Kayış & Zincir Değişim

Triger kayış değişimi ile yolda kalmak gibi sorunları ortadan kaldırabileceğiniz gibi aracınızı daha uzun süre boyunca kusursuz bir şekilde kullanabileceksiniz. Mersa Oto Servis triger kayışı değişimi hizmeti ile size kolaylık sağlarken aracınıza da değer katıyor!

Triger kayışı, motorun işlevselliğini sürdürmek amacı ile düzenli aralıklarla değiştirilmesi gereken bir parçadır. Araçların yoğun kullanımı ya da 4 yılda bir değişmesi gereken kayışın değişmemesi gibi nedenlerle aracın bozulması olasıdır. Bu tür durumları ortadan kaldırmak adına triger kayışı değişimine başvurmalısınız. Bu hizmetin bir alternatifi olarak Mersa Oto Servis’ten triger zinciri takılmasını da talep edebilirsiniz.

mersa oto servis triger kayış değişim

Triger Zincir Çözümleri

Triger kayışı kauçuk benzeri bir yapıya sahip ve motorun çalışmasına destek olan bir parçadır. Bu parçanın aşırı ısınma ya da aşınma nedeni ile zaman zaman kopabildiği bilinir. Ancak kopma öncesinde herhangi bir belirti olmaması nedeni ile aracın yol ortasında kalma ihtimali oldukça yüksektir. Mersa Oto Servis olarak hem yol ortasında kalmanıza engel olacak hem de işinizi kolaylaştıracak seçenekler sunar.

Triger zinciri değişimi uzun ömürlü kullanım amacı ile tercih edilen oldukça başarılı bir seçenektir. Triger kayışı gibi kopma sorununa neden olmayan triger zinciri, yıpranması durumunda ses çıkarır. Araç sahiplerinin zincir ile alakalı aksamalardan haberdar olmasını sağlayan sesler sayesinde Mersa Oto Servis’e başvurmanız mümkün olur. Kaliteli bir seçenek olan triger zinciri değişimi, son yıllarda pek çok araçta kullanılan başarılı bir seçenektir.

Triger Kayış Değişimi Fiyat Seçenekleri

Triger kayış değişimi fiyat alternatifleri konusunda sizi ne tür ücretlerin beklediğini merak ediyorsanız Mersa Oto Servis ile iletişime geçerek kaliteyi elde edebilirsiniz. Birbirinden özel hizmetlerde uygun fiyat politikası sunan Mersa Oto Servis ile siz de bütçe dostu çözümlere kapı aralayabilirsiniz.

Aracınızın en önemli parçalarından bir tanesi olan triger kayışı değişim hizmeti sayesinde yolda kalmak tarih olacak. 100 bin kilometrede bir defa değiştirilmesi gereken bu parçanın 4 yılda bir şeklinde de değiştirilebileceği ifade edilmelidir. Triger ile ilgili sorunlarınıza Mersa Oto Servis ayrıcalıkları ile iletişime geçebilirsiniz.