Porsche Periyodik Bakım

Porsche’niz için  önceliğimiz ilk günkü kadar güçlü ve pratik kalması, seri tepki vermeye devam etmesidir. Porsche’nizin bu performansının devam etmesini sağlamak için aracınıza önerilen servis aralıklarında servisimizi  ziyaret etmeniz önemlidir.

Servisimizde profesyonel ve porsche servis bakım  eğitimli personelimiz ile porsche orijinal parçaları ve bosch orijinal parçalarının yanısıra yüksek teknolojiye dayanan en yeni arıza teşhis ekipmanları kullanılarak porsche’nizin birinci sınıf bakımı göreceğinden emin olabilirsiniz.

Servisimizde parça değişiminden arıza tesbit ve onarımına, kaporta boyadan detaylı temizliğe ve en önemlisi profesyonel   Porsche periyodik bakımı servis hizmeti dahil bir çok hizmeti sunuyoruz. İstanbul yenibosnada orijinal Porsche  yedek parça dahil  bir çok lüks markaya üretici garantili orijinal bosch yedek parça teminide sağlıyoruz.

Porsche Periyodik Bakım Servisi

Porsche periyodik bakımlarda;Orijinal ve bosch yedek parçaları ile aracınızın periyodik bakımlarını yapıyoruz. Elektronik sistemler, lastikler,lambalar,alttaban,korna,frenler,silecekler,akü,sıvılar,klima sistemleri gibi birçok noktayı  eksiksiz kontrol ediyoruz. Araç bakıma girmeden önce oto check-up yaparak varsa değişmesi gereken parçaları yada arızayı tespit ediyoruz.

Porsche Servis Bakım Fiyatları

Porsche bakımı servis fiyatları hakkında detaylı bilgi almak istiyorsanız www.mersaotoservis.com.tr

üzerinden çevrimiçi online bilgi alabilir,hatta randevu al butonunu tıklayarak sitemizden yada sosyal medya hesaplarımız üzerinden  Porsche bakımı servis randevusu alabilirsiniz. Mesai saatleri içerisinde  telefonla , mesai dışında  online yada mersaotoservis sosyal medya hesaplarımız üzerinden 7/24 her türlü sorularınızı cevaplayabiliriz. Porsche bakım fiyatlarımız yada Porsche bakım kampanyalarımızdan anlık haberdar olmak sürpriz hediyeler kazanmak  için mersaotoservis ınstagram ve facebook sayfalarımızdan bizi takip edebilirsiniz.

* Hava, yağ, polen, filtre,motor yağı işçilik ve kdv dahil fiyatlardır.

Porsche Periyodik Bakım Paketi

Porsche bakım içeriği ; Orijinal hava filtre, polen filtre, yağ filtre, kapalı kutu motor yağı değiştirilmesi. Genel kontrol, yağ, hava sıvı kontrolü, ön takım, yürüyen aksam kontrolü, diagnostik cihaz bağlanarak güncelleme kontrolü ve oto yıkama yapılması.

Porsche Bakım

Hafif bakım servisi, aracın periyodik bakımı olarak geçmektedir. Bu bakım km bakımı olarak yapılmakta ve belirli değişimleri ve kontrolleri içermektedir. Bunlar;

 • ✔️Motor yağı ve filtre değişimi (her 15.000 km/yıl)
 • ✔️Hava filtresi eleman değişimi (her 15.000 km/yıl)
 • ✔️Klima/Toz filtresi değişimi (her 15.000 km/yıl)
 • Cam suyu seviyesi kontrolü ve tamamlanması (her 15.000 km/yıl)
 • ✔️Adblue ve BlueTec katkısı değişimi (her 15.000 km/yıl)
 • ✔️Yakıt filtresi değişimi (dizel araçlarda her 15.000 km/yıl)

Ağır bakım servisi, kaç km sonra değişimi gerçekleşecek olan parça ve sıvıları kapsayan bir bakım servisidir. Bunlar;

 • ✔️Şanzıman yağı ve filtre değişimi (üst segment araçlarda 7 ileri şanzıman için 120.000 km/5 yıl, diğer araç tipleri için model ve üretim yıllarına göre değişim göstermektedir.)
 • ✔️Fren hidroliği değişimi (her 24 ayda bir)
 • ✔️Fren disk ve balata kontrolü (gerekliyse değişimi)
 • ✔️Kayışların kontrolü ve değişimi
 • ✔️Genel araç kontrolleri (sızıntı ve kaçak kontrolü, aydınlatma, elektronik sistemler, lastikler amortisörler, vb.)

Porsche bakım içeriği ; Orijinal hava filtre, polen filtre, yağ filtre, kapalı kutu motor yağı değiştirilmesi. Genel kontrol, yağ, hava sıvı kontrolü, ön takım, yürüyen aksam kontrolü, diagnostik cihaz bağlanarak güncelleme kontrolü ve oto yıkama yapılması.

#porscheperiyodikbakım #porschebakım #porscheözelservis #porscheperiyodikbakımfiyatları