Mercedes Periyodik Bakım

Mercedes servisi arıyorsanız bu yazımızda size oldukça faydalı ve işe yarar bilgiler sunacağız. İstanbul Yenibosna da orijinal Mercedes yedek parça dahil  bir çok premium markaya üretici garantili orijinal bosch yedek parça temini sağlıyoruz. Servisimizde parça değişimi hizmetimizin yanısıra profesyonel  Mercedes periyodik bakımı servis hizmeti alabilirsiniz.

Mercedes Periyodik Bakım Servisi

Mercedes periyodik bakımlarda;Orijinal ve bosch yedek parçaları ile aracınızın periyodik bakımlarını yapıyoruz. Elektronik sistemler, lastikler,lambalar,alttaban,korna,frenler,silecekler,akü,sıvılar,klima sistemleri gibi birçok noktayı  eksiksiz kontrol ediyoruz. Araç bakıma girmeden önce oto check-up yaparak varsa değişmesi gereken parçaları yada arızayı tespit ediyoruz.

mercedes periyodik bakım

Mercedes Periyodik Bakım Fiyatları

Mercedes bakımı servis fiyatları hakkında detaylı bilgi almak istiyorsanız www.mersaotoservis.com.tr üzerinden çevrimiçi online bilgi alabilir, hatta randevu al butonunu tıklayarak sitemizden yada sosyal medya hesaplarımız üzerinden  Mercedes bakımı servis randevusu alabilirsiniz. Mesai saatleri içerisinde  telefonla , mesai dışında  online yada mersaotoservis sosyal medya hesaplarımız üzerinden 7/24 her türlü sorularınızı cevaplayabiliriz.  Mercedes bakım fiyatlarımız yada Mercedes bakım kampanyalarımızdan anlık haberdar olmak sürpriz hediyeler kazanmak  için mersaotoservis instagram ve facebook sayfalarımızdan bizi takip edebilirsiniz.

* Hava, yağ, polen filtre,motor yağı işçilik ve kdv dahil fiyatlardır.

Mercedes Bakım Paketi

Hafif bakım servisi, aracın periyodik bakımı olarak geçmektedir. Bu bakım km bakımı olarak yapılmakta ve belirli değişimleri ve kontrolleri içermektedir. Bunlar;

 • ✔️Motor yağı ve filtre değişimi (her 15.000 km/yıl)
 • ✔️Hava filtresi eleman değişimi (her 15.000 km/yıl)
 • ✔️Klima/Toz filtresi değişimi (her 15.000 km/yıl)
 • Cam suyu seviyesi kontrolü ve tamamlanması (her 15.000 km/yıl)
 • ✔️Adblue ve BlueTec katkısı değişimi (her 15.000 km/yıl)
 • ✔️Yakıt filtresi değişimi (dizel araçlarda her 15.000 km/yıl)

Ağır bakım servisi, kaç km sonra değişimi gerçekleşecek olan parça ve sıvıları kapsayan bir bakım servisidir. Bunlar;

 • ✔️Şanzıman yağı ve filtre değişimi (C Serisi ve üst segment araçlarda 7 ileri şanzıman için 120.000 km/5 yıl, diğer araç tipleri için model ve üretim yıllarına göre değişim göstermektedir.)
 • ✔️Fren hidroliği değişimi (her 24 ayda bir)
 • ✔️Fren disk ve balata kontrolü (gerekliyse değişimi)
 • ✔️Kayışların kontrolü ve değişimi
 • ✔️Genel araç kontrolleri (sızıntı ve kaçak kontrolü, aydınlatma, elektronik sistemler, lastikler amortisörler, vb.)

Mercedes bakım içeriği ; Orijinal hava filtre, polen filtre, yağ filtre, kapalı kutu motor yağı değiştirilmesi. Genel kontrol, yağ, hava sıvı kontrolü, ön takım, yürüyen aksam kontrolü, diagnostik cihaz bağlanarak güncelleme kontrolü ve oto yıkama yapılması.

#mercedesperiyodikbakim #mercedesperiyodikbakım #mercedesbakımfiyatları #mercedesperiyodikbakımfiyatları #mercedes periyodikbakımpaketi