Land Rover Periyodik Bakım

Teknolojisi ve kalitesi ile göz kamaştıran aracınızı Land Rover periyodik bakım sayesinde kusursuz bir performansa kavuşturabilirsiniz. Land Rover marka araçların hem maliyet açısından değerli olması hem de kolay yıpranmayan araçlar olmaları periyodik bakımın gerekmediği düşüncesini ortaya çıkarabilir. Ancak bu düşünce yanlış ve sorun doğurabilecek bir düşüncedir.

Mersa Oto Servis olarak birbirinden değerli çözümlerimiz ile sizlere hizmet sunuyoruz. Özellikle aracını yoğun kullanan araç sahiplerinin özen göstermesi gereken periyodik bakımlar yılda 1 defa ya da 10 bin km’de 1 kez olacak şekilde yaptırılmalıdır. Araç sahiplerinin bu bakımları çoğu zaman göz ardı etmesi daha büyük sorunların ortaya çıkmasına neden olduğu gibi bakım – onarım masraflarının da fazlalaşmasına yol açar. Bu nedenle periyodik bakımları ihmal etmemeli ve zamanı gelen araçların Land Rover periyodik bakım hizmetleri kapsamında Mersa Oto Servis güvencesine teslim edilmelidir.

Alanında uzmanlaşmış teknikerler ve güçlü fiziki alt yapısı ile araçlarınızın bakım – onarımını gerçekleştiren Mersa Oto Servis yüksek standartlar sunar.

Land Rover Periyodik Bakım Paketi

Aracınızın periyodik bakımını bir paket kapsamında gerçekleştirmek istediğinizde profesyonel bir marka tercih etmek oldukça önemlidir. Mersa Oto Servis olarak hem profesyonelliği ön plana çıkarıyor hem de kalite odaklı seçenekler ile sizlere destek oluyoruz. Bu kapsamda orijinal hava filtresi değişimi, polen filtresi değişimi, yağ filtresi değişimi, kapalı kutu motor yağı değişimi ile aracınızdaki gerekli değişimleri gerçekleştiriyoruz. Bunun yanı sıra genel kontroller, hava ve sıvı kontrolleri, yürüyen aksam incelemesi ve diagnostik cihaz ile güncellik değerlendirmesi yapılır.

range sport periyodik bakım

Teknolojik imkanlar ve usta teknikerlerin bilgi birikimi ön plana çıkarılarak sunulan hizmetler tamamlandıktan sonra aracınızın iç dış yıkaması yapılarak sizlere teslim edilir. Tüm bu hizmetler Land Rover periyodik bakım paketi dahilinde sunulur. Söz konusu hizmetlerin yanı sıra fren bakımları, elektromanyetik bakımlar, detaylı temizlik, oto kaporta servisi gibi değerli çözümler de ekstra olarak sunulur. Aracınız ile alakalı herhangi bir hizmeti kaliteli bir şekilde Mersa Oto Servis‘den talep edebilirsiniz.

Land Rover Periyodik Bakım Fiyatları

Müşterilerin en çok merak ettiğiniz konulardan bir tanesi de fiyatlar olacaktır. Çünkü pek çok oto servis lüks araçlar için sunulan periyodik bakım hizmetlerinde fiyatları çok yüksek seviyelere çeker. Bu da araç sahiplerinin periyodik bakımdan uzaklaşmasına neden olur.

* Hava, yağ, polen, filtre,motor yağı işçilik ve kdv dahil fiyatlardır.

Mersa Oto Servis olarak hem aracınıza gerekli bakımları yapıyor hem de bakımların uygun fiyatlarla gerçekleştirilmesi adına ekstra çaba sarf ediyoruz. Bütün araçlar için fiyat listesi üzerinden hareket edilirken kişiye özel fiyatlar yerine standart fiyatlar sunuyoruz. Bakımların dışında gerçekleşen hizmetler konusunda ise müşterilerimizi şeffaf bir şekilde bilgilendiriyoruz. Land Rover periyodik bakım hizmeti sunulurken kullanılan parçalar garanti kapsamında değiştirilir. Bu noktada periyodik bakım hizmetlerinin kusursuzluğunu sağlamak hedeflenir. Bosch ve Citroen bayiliği de bulunan Mersa Oto Servis ile çalışmak için harekete geçin!

Land Rover Bakım

Hafif bakım servisi, aracın periyodik bakımı olarak geçmektedir. Bu bakım km bakımı olarak yapılmakta ve belirli değişimleri ve kontrolleri içermektedir. Bunlar;

 • ✔️Motor yağı ve filtre değişimi (her 15.000 km/yıl)
 • ✔️Hava filtresi eleman değişimi (her 15.000 km/yıl)
 • ✔️Klima/Toz filtresi değişimi (her 15.000 km/yıl)
 • Cam suyu seviyesi kontrolü ve tamamlanması (her 15.000 km/yıl)
 • ✔️Adblue ve BlueTec katkısı değişimi (her 15.000 km/yıl)
 • ✔️Yakıt filtresi değişimi (dizel araçlarda her 15.000 km/yıl)

Ağır bakım servisi, kaç km sonra değişimi gerçekleşecek olan parça ve sıvıları kapsayan bir bakım servisidir. Bunlar;

 • ✔️Şanzıman yağı ve filtre değişimi (üst segment araçlarda 7 ileri şanzıman için 120.000 km/5 yıl, diğer araç tipleri için model ve üretim yıllarına göre değişim göstermektedir.)
 • ✔️Fren hidroliği değişimi (her 24 ayda bir)
 • ✔️Fren disk ve balata kontrolü (gerekliyse değişimi)
 • ✔️Kayışların kontrolü ve değişimi
 • ✔️Genel araç kontrolleri (sızıntı ve kaçak kontrolü, aydınlatma, elektronik sistemler, lastikler amortisörler, vb.)

Land Rover bakım içeriği ; Orijinal hava filtre, polen filtre, yağ filtre, kapalı kutu motor yağı değiştirilmesi. Genel kontrol, yağ, hava sıvı kontrolü, ön takım, yürüyen aksam kontrolü, diagnostik cihaz bağlanarak güncelleme kontrolü ve oto yıkama yapılması.