Oto Kuaför

Oto kuaför, araç sahiplerinin en çok değer verdiği konulardan bir tanesi olurken bu hizmetin doğru sunulması araç bakımı açısından değerlidir. Araç sahiplerinin büyük bir kısmı aracın dış kısmında oluşa toz, kir, iz ve diğer oluşumları gidermek adına oto kuaför çözümlerine başvurur. Mersa Oto Servis, oto kuaför hizmetleri ile aracınızın temizlenmesini sağlarken aracın iç ve dışını tertemiz yapar.

mersa oto servis iç dış araç yıkama oto kuaför ve araç detaylı temizlik

Oto kuaför hizmetlerinde araç sahiplerinin taleplerini oldukça önemseyen Mersa Oto Servis, sizlerden gelen talepleri çok önemser. Birbirinden değerli çözümleri ile göz kamaştıracak alternatifler sunan Mersa Oto Servis’in hizmetlerine başvurmak için zaman kaybetmeyin.

Oto Kuaför İçeriğinde Neler Var ?

İç TemizlikKoltuk ve Vinil (plastik aksam) Temizliği
Detaylı İç TemizlikKoltuk, Tavan, Taban, Vinil, Bagaj ve Motor Temizliği
Ekspres CilaDış Yıkama ve Cila
Dış Boya Koruma Detaylı TemizlikPasta ,Boya Koruma, Cila , Yıkama
İç ve Dış Detaylı Temizlik2 Ve 4 Nolu işlemleri İçerir
Seramik KaplamaÖzel Uygulama Kompleksi (araç yüzey koruma sistemi)
Ozon TemizlikCihazla Özel Uygulama
Jant TemizliğiJantların Temizliği ve Parlatılması
Motor KorumaMotorun özel ilaç ile yıkanması
Klima DezenfekteHava Kanalları Bakteri Giderme İşlemi

Oto Wax Fiyatları

*Fiyatlar ortalama A,B,C segmenti yaşını az doldurmuş araçlar için geçerlidir daha büyük araçlar, ticari araçlar, jipler ve ya fazla kulanılmış araçlar için fiyat farklılığı uygulanır.

İç Dış Oto Yıkama

Araç sahipleri için aracın kirlenmesi arzu edilecek en son şeylerden biridir. Çünkü aracın kirlenmesi aracın kirlenmesinin yanı sıra araç sahipleri için de sorun teşkil eder. Bu durumu ortadan kaldırmak ve daha kaliteli hizmetlerden faydalanılmasına olanak sağlamak adına Mersa Oto Servis oto wax ve iç dış oto yıkama ile temizliği kusursuz bir noktaya taşır.

İç dış yıkama hizmetlerinde aracın hem içi hem de dışı yıkanırken hizmet dahilinde özel araç parfümleri ile aracınızın güzel kokması sağlanır. Aracın içerisindeki döşemelerin zarar görmemesi adına A sınıf kalite uygun temizleyicileri tercih edilirken, paspasların da hemen kirlenmemesi adına koruyucu kağıtların serilmesi ile temizliğin uzun bir süre kalıcı olması hedeflenir. Uygun fiyatlı ve kaliteli bir hizmet olan iç dış yıkama ve oto wax çözümlerini Mersa Oto Servis ayrıcalıkları ile hissedebileceksiniz.

Araç Kuaför Hizmetleri

Araç kuaför, araçların yüzey temizliğinin gerçekleştirilmesi ve iç dış temizliğinin sağlanması anlamına gelir. Detaylı temizlik olarak da bilinen bu hizmetler kapsamında Mersa Oto Servis modern teknikler ve yüksek standartlarda ürünler kullanarak aracınızı parlatır. Hizmet kapsamında oto kuaföre hazırlanan aracın öncelikle iç temizliği yapılarak içerisinde kalan toz ve diğer birikintilerin uzaklaştırılması sağlanır. İç temizlik yapıldıktan sonra aracın dış yıkaması gerçekleştirilerek boyaya zarar vermeyecek sünger ve bez kullanımı ön plana çıkar. Yıkama sırasında motor yıkama işlemleri ile de araç performansını etkileyecek olumsuzlukların giderilmesi sağlanır.

Araç kuaför hizmetlerinin son ve en önemli aşamasında pasta cila uygulaması gerçekleştirilir. Pasta cila uygulaması araçtaki küçük çizikler ve diğer kılcal hasarları gidermeyi hedefler. Otomobil sahiplerinin görsel kusursuzluğu yakalamak adına düzenli aralıklarla başvurduğu pasta cila işlemleri sonrasında araç kuaför işlemine son verilir. İşlemler boyunca en iyi temizleyicilerin kullanılması sayesinde kusursuz bir hizmete olanak sağlanır.

Oto Wax

Oto wax çözümleri ile araç boyanızı korumak ve dışarıdan gelen etkileri minimize etmek oldukça kolay! Mersa Oto Servis avantajları ile başvurabileceğiniz bu hizmet kapsamında hem araç boyanızı korumayı hem de yeni çiziklere engel olmayı hedefler. Uzman personel tarafından gerçekleşen boya koruma çözümleri sayesinde aracınız ilk günkü kadar kaliteli ve gösterişli olacak!

mersa oto servis seramik kaplama, cila ekspress, boya koruma, oto kuaför ve araç detaylı temizlik

İstanbul’un en özel hizmetlerini sizlerle buluşturan Mersa Oto Servis’in birbirinden değerli hizmetlerinden yararlanmak adına hemen iletişime geçebilirsiniz. Yenibosna oto kuaför hizmetleri ile aracınız hayallerinizdeki kadar temiz ve gösterişli olacak.