Kaporta Boya

Araç sahiplerinin en çok önemsediği konuların kaporta boya ile ilgili olduğunu biliyor muydunuz? Aracın çizilmesi, kaportada göçük oluşması ve diğer benzer nedenler sonrasında araçların değeri düşer. Üstelik göçük ve çiziklerin doğru bir şekilde giderilmemesi araç sahipleri için psikolojik olarak bir takıntı nedeni oluşturabilir. Bu tür durumlardan etkilenmemek ve en başarılı çözümlerden yararlanmak adına Mersa Oto Servis yanınızda! Oto kaporta hizmetleri ile sizlere destek olan firmamız aşağıdaki ayrıcalıklı çözümleri ile dikkatleri çekmeyi başarır!

Oto Kaporta Boya

Oto Kaporta, aracınızın dış iskeleti olarak da değerlendirilebilecek kısım olurken çarpma, çarpışma ya da taş darbesi nedeni ile boyanın zarar gördüğü bilinir. Boyanın zarar görmesi nedeni ile oluşan hasarları Mersa Oto Servis’in kaporta boya çözümleri ile giderebilirsiniz. Hem lokal boya hem de rötuş boyası ile enfes çözümlerle buluşmanıza olanak sağlayan kaporta boya servisimize dilediğiniz zaman başvurabilirsiniz.

Boyasız Göçük Düzeltme

Boyasız göçük düzeltme hizmetlerimiz kapsamında çapı 5 cm kadar genişlikteki hasarların düzeltilmesini sağlıyoruz. Boyanın zarar görmediği ama göçüğün gözle görülür derecede olduğu durumlarda özel ekipmanlar kullanarak boyasız göçük düzeltme çözümlerinden yararlanmanızı sağlıyoruz. Üstelik hızlı ve pratik olan bu çözümümüzle bütçe dostu seçenekler sunuyoruz! Siz de aracınızda ufak çarpışmalar nedeni ile ortaya çıkan göçükleri boyasız göçük düzletme seçeneklerimizde yararlanabilirsiniz.

mersa oto servis kaporta boya, göçük düzeltme

Oto Kaporta Düzeltme

Oto kaporta hizmetlerimizin en önemli seçeneklerinden biri olan kaporta düzeltme sayesinde aracınızda oluşan ciddi hasarları giderebilirsiniz. Kaporta ustalarımızın sektör tecrübesi kapsamında aracın eski görüntüsüne kavuşması adına etkin seçenekler sunuyoruz. Farklı teknikler ve teknolojik cihazlar kullanarak aracınızın hiç tamir görmemiş gibi olmasını sağlıyoruz. Ufak göçüklerden ciddi ezilmelere kadar her türlü kaporta sorunu için Mersa Oto Servis kaporta düzeltme çözümlerine başvurabilirsiniz.

Neden Mersa Oto Servis ?

Mersa Oto Servis olarak birbirinden değerli oto kaporta boya hizmetlerimiz sayesinde bütün arzularınıza cevap veriyoruz. Kaporta çektirmeden göçük düzeltmeye kadar her türlü detayı sizlere sunarken avantajlardan yararlanabilmeniz adına aracın özüne olabildiğince uygun işlemler gerçekleştiriyoruz. Müşteri memnuniyetini ön planda tutan çözümlerimizle de avantajları hissetmenizi sağlıyoruz.

    Randevu Al

    Mersa Oto Servis, BMW, Audi ve Mercedes gibi bir çok lüks marka aracın bakımları için hemen randevu al uygun fiyat fırsatlarını kaçırma.