Mekanik Bakım Onarım

Oto mekanik bakım onarım servisi olarak Türkiye’nin en kaliteli markalarından Mersa Oto Servis ile bosch kalitesinde kusursuz hizmet.

Motorlu taşıtların hepsi, mekanik sistemleri bozulabilen yapılar olarak bilinir. Araçların yoğun kullanım ya da sürücü hataları nedeni ile mekanik aksamlarda problem çıkmaktadır. Ortaya çıkan bu problemleri ortadan kaldırmak adına tercih edilen oto mekanik bakım onarım servisi olarak, sizlere en kaliteli ve sonuç odaklı seçeneklerle sunuyoruz. Mersa Oto Servis olarak alanında uzmanlaşmış personelimizin de desteği ile standartları zirveye taşıyacak seçenekler sağlıyoruz!

Mekanik Bakım Onarım Nedir?

Mekanik bir bütün olarak değerlendirilebilen araçlarınız da ki bütün parçaların detaylı bir şekilde incelenir. İnceleme neticesinde gerekli tamir ve değişim hizmetleri sunularak araç ilk günkü performansına kavuşturulur. Mersa Oto Servis olarak sağladığımız araç mekanik bakım çözümlerinde aşağıdaki seçenekler ise sizlere en kaliteli seçenekleri vaat ediyoruz.

Motor Revizyonu

Aracınızın motoru ile ilgili bütün parçaların sökülmesi ile motor dağıtma işlemi gerçekleştirilir. Tecrübeli teknisyenlerimizin gözetiminde gerçekleşen kontrollerle işlevini yerine getirmeyen parçaların orijinal bir şekilde değişimi sağlanır. Kurtarılabilecek olan kısımlara da tamir işlemi yapılır. Motora takılan her yeni parçanın eskisi kadar uyumlu olmasına dikkat edilir. Ustalık gerektiren bu işlemlerde motora zarar verecek ihmallerin de önüne geçilir.

mersa oto servis mekanik bakım onarım

Yağ Kaçak Kontrol ve Tamiri

Motor yağı sürekli olarak azalan araçların motor yağı sistemi ile alakalı belli başlı sorunlar olduğu bilinir. Aracın motor yağı kaçaklarına neden olacak fiziksel sorunların kontrol edilmesi sağlanırken mekanik bakım onarım servisi hizmetleri kapsamında harika hizmetlerle buluşmanıza olanak sağlanır.

Triger Değişimi

Triger kayışı, araçlarda düzenli aralıklarla değiştirilmesi gereken bir parça olurken araç sürücülerinin ihmali ve teknik servislerin dikkatsizliği nedeni ile triger kayışı kopması çok sık yaşanır. Mersa Oto Servis olarak triger değişimi yaparak yolda kalıp mağdur olmanıza engel oluyoruz. 4 yılda bir mutlaka değiştirilmesi gereken bu kayışın araç kullanım durumuna bağlı olarak 900 bin ya da 100 bin kilometrede bir defa değiştirilmesi gerekir. Oto mekanik bakım onarım servisi olarak Türkiye’nin en kaliteli markası olmayı hedefleyen Mersa Oto Servis ile siz de kusursuz hizmetlere kapı aralayabilirsiniz.