Hakkımızda

Mersa oto servis olarak 1998 yılından bu yana hizmetlerimizi hiçbir koşulda sekteye uğratmadan ve müşterilerimizin memnuniyetini önceleyerek onların İstanbul Oto Servis hizmeti ihtiyacını en iyi şekilde karşılamak için her geçen gün gelişiyoruz. Avrupa Yakası ağırlıklı olmak üzere Türkiye’nin en güzel kenti İstanbul’un her bölgesine hizmet akışını kesintisiz olarak sağlıyoruz. Oto servis hizmetlerimizi alanında uzman personellerden oluşan ekiplerimiz aracılığıyla sizlere ulaştırıyor ve böylelikle yılların verdiği bilgiyi, tecrübeyi size sunuyoruz.

Her biri alanında gerekli eğitimleri almış tecrübeli ve donanımlı personellerimizle sizlere Bmw oto servisi, Mercedes oto servisi, Audi oto servisi, Land Rover oto servisi ve Porsche oto servisi hizmeti sunuyoruz. Hizmetimiz öncesinde aracınız için gerekli tüm incelemeleri yaparak operasyonlarımızı başlatıyoruz. Böylelikle bakım ve onarım öncesinde yapılacaklar konusunda sizleri bilgilendiriyoruz.  Tamir ve bakım ihtiyaçlarınızın yanı sıra sizlere aracınız için gerekli çeşitli parçalara, donanımlara kolay bir şekilde ulaşma imkanı sunuyoruz. Diğer bir ifadeyle sizlere kaliteli oto servis hizmeti sunmakla kalmayıp aracınız için dünya kalitesi standartlarında donanım ve parçaya ulaşma olanağı sunuyoruz.

Periyodik Bakım Hizmeti

Periyodik bakım hizmeti, alanında uzman tecrübeli personellerimiz tarafımızdan eksiksiz olarak sizlere sunulmaktadır. Lüks oto servisi hizmetini de diğer tüm hizmetlerimiz gibi en kısa sürede gerçekleştiriyoruz. Gerekli incelemeleri yaptıktan sonra sizinle bilgi paylaşımı yarıyor ve sizinle birlikte alacağımız karar doğrultusunda operasyonlarımızı başlatıyoruz.  Lüks oto servisi hizmetine bakım hizmetlerini de dahil ederek aracınızda herhangi bir problem oluşmasının önüne geçiyor ve sizlere güvenli bir sürüşe sahip olma imkanı sunuyoruz. Detaylı bilgi için tıklayınız.

Lüks Oto Temizlik Hizmeti

İstanbul oto servis ihtiyaçlarını karşılamamızın yanı sıra lüks araçlar için detaylı ve kapsamlı temizlik hizmetini de sunmaktayız. Aracınızın iç ve dış temizliğini yine deneyimli ekiplerimizle aracınıza zarar vermeyecek, standartlara uygun kaliteli ürünlerle kullanarak gerçekleştiriyor ve aracınızı dezenfekte ediyoruz. Detaylı bilgi için tıklayınız.

Hasar ve Onarım

Mersa Oto Servis olarak Bmw, Mercedes, Audi, Land Rover, Porsche gibi lüks araçlarınızda yaşadığınız olumsuz deneyimler sonucu ortaya çıkan hasarları, tamamen gidermeyi amaçlıyoruz. Lüks araçlarınızda oluşabilecek küçük, orta ya da büyük hasarları gidermek ya da olumsuz etkilerini en aza indirmek için Mersa Oto Servis olarak tecrübeli ekiplerimizin titiz ustalık hizmetini sizlere sunmaktan gurur duyuyoruz.

Üstün Performans Hizmeti

Mersa Oto Servis, üstlendiği tüm operasyonlarda planlı, titiz ve kusursuz çalışma prensibini ilke edinmiştir. Bundan kaynaklı olarak çalışanlarının gerekli tecrübeye ve uzmanlığa sahip olmasıyla yetinmeyerek operasyon boyunca kullanılabilecek çeşitli araç ve gereçleri de dünya standartlarına uygun şekilde temin ediyor ve geliştiriyoruz.

Bugüne kadar edindiğimiz onlarca yıllık deneyimden edindiğimiz bilgileri arttırmak ve her zaman daha iyi hizmet sunmak için çaba gösteriyoruz. Siz değerli müşterilerimizden aldığımız olumlu geri dönüşler Bu isteğimizi her daim diri tutmaktadır.  Sizler de binlerce müşterimiz gibi lüks oto servis ihtiyacınız için bizi ziyaret etmek edebilir, Mersa Oto Servis’in sunduğu kaliteli hizmetlerden faydalanabilirsiniz.

Mersa Oto Servis Uygun Fiyat

Önceliklerimiz arasında eksiksiz ve kaliteli hizmeti, uygun fiyatlarla sizlere ulaştırmak da yer alıyor. Bu nedenle şirketimiz kolay ‘’erişebilir’’ olma politikası yürütmekte,  yıllara dayanan kaliteli hizmetleri uygun fiyatlarla sizlere sunmaktadır.

Mersa Oto Servis & Bosch Car Service

Mersa Bosch Car Service uzun yıllardır sektörün önemli markalarından birisi olarak yoluna devam etmektedir. Güncel teknolojiyi aktif bir şekilde kullanmanın yanı sıra ihtiyaç sahiplerinin tüm gereksinimlerini eksiksiz olarak karşılamaktadır. İşine ve mesleğine saygılı olan ekiplerimiz sayesinde operasyonlarınız sorunsuz şekilde gerçekleşir. Bosch’tan gelen teknoloji ve bilgi birikimi sayesinde çözülmeyecek herhangi bir araç sorunu bulunmuyor. Sizin için kaliteli ve sorunsuz çözümler üretiyoruz.

Dünyadaki en önemli otomotiv tedarikçisi olan Bosch’tan gelen eşsiz servis hizmetini müşterilerimize sağlamaktayız. Hizmetlerimiz sırasında en iyi test cihazlarını kullanmamızın yanı sıra dijital bilgi sistemlerini en aktif şekilde kullanıyoruz. Sonuç olarak ortaya her iki tarafı da mutlu eden profesyonel bir iş çıkıyor.

20 yılı aşkın süredir elde ettiğimiz engin bilgi birikimini sizlere sunmaktan mutluluk duyuyoruz. Mersa Bosch Car Service ihtiyaçlarınızı gidermek için her zaman hizmetinizde.